RSS
 

Rozliczanie PIT

Rozliczanie PITówŚwiadczymy usługi z zakresu rozliczania zeznań podatkowych. Rozliczenie roczne PIT jest niezbędne w przypadku osób fizycznych, które uzyskują dochody podlegające opodatkowaniu.
Złożenie błędnego zeznania podatkowego może wiązać się z konsekwencjami, takimi jak konieczność stawienia się w urzędzie skarbowym czy dokonania korekty PITu. Jeśli więc nie masz pewności co do wypełnienia rozliczenia lepiej nie rób tego samodzielnie. Możesz powierzyć to nam, a szybko, sprawnie i bezbłędnie wypełnimy je za Ciebie. Abyśmy to zrobili musisz jedynie dostarczyć nam potrzebne dokumenty. Do dokonania rozliczenia rocznego niezbędne są: zeznanie podatkowe za rok poprzedni (wystarczy, że dostarczysz nam jego kopię), PIT otrzymany od pracodawcy oraz informacje na temat uprawnienia do przyznania ulg. My wypełnimy Twoje zeznanie roczne, a także możemy dostarczyć je do urzędu skarbowego.
Jesteśmy w stanie zaoferować także pomoc z zakresu podatkowego. Sprawdzimy zgodność różnorodnych dokumentów z prawem podatkowym, czy udzielimy informacji na temat płacenia zaliczek na podatki i samych podatków. Pomagamy zarówno osobom fizycznym, jak i przedsiębiorcom. Gwarantujemy kompletną wiedzę, z której możesz skorzystać w każdej chwili, tak jak wielu naszych klientów.

Komentowanie wyłączone.