RSS
 

Kadry i Płace

Obsługa Płacowo KadrowaW kompleksowych usługach księgowych nie może zabraknąć opieki kadrowo – płacowej. My oferujemy outsourcing z zakresu księgowości. Nasze biuro jest w stanie przejąć całkowitą opiekę nad sprawami kadrowymi firmy.
Zajmiemy się wszystkim, co dotyczy pracowników Twojego przedsiębiorstwa. Nasi pracownicy doskonale znają przepisy prawne, dzięki czemu oferujemy pełen wachlarz działań z zakresu kadrowości. Spisywanie umów cywilnoprawnych lub umów o pracę nie jest nam obce i z chęcią zrobimy to za Ciebie. Zajmiemy się też monitorowaniem czasu pracy i wypłatą wynagrodzeń pracownikom. Przejmiemy także pieczę nad podatkami – odprowadzimy zaliczkę na podatek dochodowy lub wystawimy PITy. Zadbamy także o opłacenie wszelkich składek pracowniczych. Naszych klientów możemy reprezentować w urzędach skarbowych. Nasze biuro zajmie się również odszkodowaniami czy odprawami.
Prowadzimy wszelkie niezbędne dokumentacje pracowników. Są one pod dobrą ochroną – gwarantujemy pełne bezpieczeństwo.
Podstawą prawidłowego działania firmy są pracownicy. My przejmiemy opiekę nad ich interesami i odciążymy właściciela. Powierzenie nam kadr z pewnością się opłaci – zrobimy wszystko co w naszej mocy, by zarówno kadra pracownicza, jak i szefostwo firmy było zadowolone.

Komentowanie wyłączone.