RSS
 

Dotacje i Dofinansowania

Dotacje i Dofinansowania z Unii Europejskiej i UPNasze biuro wspomaga przedsiębiorców w ubieganiu się o fundusze z Unii Europejskiej i Urzędu Pracy.  Dzięki dotacjom wiele osób zyskuje jedyną możliwość otworzenia własnej firmy. My próbujemy w tym pomóc.
Uzyskanie funduszy unijnych wiąże się z dużą ilością dokumentów i pracy analitycznej. Nasze biuro pomoże ocenić projekt i jego szanse na uzyskanie dotacji. Jeśli stwierdzimy, że możliwości na uzyskanie funduszy są niewielkie pomożemy w zmodyfikowaniu biznesplanu lub utworzeniu nowego. Istnieje wiele programów pomocowych, które mogą przynieść środki niezbędne do rozwinięcia biznesu. Nasi specjaliści pomogą w wybraniu najodpowiedniejszego. Przed rozwinięciem własnej działalności i pozyskaniem środków należy przygotować analizę finansową, która uwzględni sposób pomnożenia funduszy oraz ich wysokość w przyszłości.
Ostatnim krokiem podczas ubiegania się o dotację jest skompletowanie dokumentów oraz sporządzenie wniosku. W tym również służymy wsparciem. Od lat przeprowadzamy naszych klientów przez cały proces starania się o przyznanie zewnętrznych funduszy. Posiadamy więc niezbędną wiedzę z tego zakresu, a także możemy pochwalić się skutecznością – wielu z nich dziś prowadzi dobrze prosperujące firmy.

Komentowanie wyłączone.